اخبار دانشگاه چهار شنبه 21 آذر 1397 ساعت 7:42

دست دیگرت در دست خداست

حمایت مالی ومعنوی اعضا هیات علمی و همکاران از دانشجویان مستعد

زمانی که دستی را به یاری میگیری بدان که دست دیگرت در دست خداست.

اینکه در این متن آداب نگارش رسمی واداری رعایت نمی شود پیشاپیش عذر خواهی میکنم.گاهی حرف دل در کلیشه نمی گنجد!
چندی است اعضا محترم هیات علمی  و همکاران معززمجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین علاوه بر حمایت معنوی از دانشجویان اقدام به حمایت  مالی مستقیم نموده اند.به شیوه ای که با شناسایی دانشجویان مستعد بخشی از هزینه های مربوط به آموزش،درمان ،تغذیه، خوابگاه و... را تقبل وپرداخت می نمایند.این در حالی است که با حضور ارزشمند این اهالی صندوقی نیز به همین عنوان راه اندازی شده است که تا کنون گره بسیاری از دانشجویان عزیز را باز کرده است.به عنوان یک رابط وظیفه خود می دانم از اعضا محترم هیات علمی وهمکاران به ویژه خانمها وآقایان:دکتر قاسمی فرد،دکتر گرایلو،دکتر ژرفی،حاج آقا شاکری،محمدرضا علی یاری و خانم مقدسی مراتب تقدیر وتشکر را داشته باشم.لازم به یادآوری است این صندوق همچنان منتظر همراهی شما خوبان می باشد.

منبع:   تعداد بازدید : 102 نوشته شده توسط: مدیر دانشجویان

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره ما ...

 • معرفی مدیریت دانشجویی
  برای اینکه دانشجویان عزیز بتوانند به راحتی دوران تحصیلی خود را طی کنند ،نیاز به همکاری وهماهنگی زیادی در بین بخش های مختلف یک دانشگاه است.در این بین مدیریت دانشجویی وظیفه ی خود می داند از تمام تلاش کارشناسان این حوزه استفاده نماید تا مسیری ساده و روان برای دانش آموختگی دانشجویان فراهم اید.
  آنچه مدیریت دانشجویی ودر راس کارشناسان این حوزه انجام داده اند:
  1. مدیریت و ساماندهی امور دانشجویی بر اساس سیاستهای مصوب معاونت دانشجویی
  2. تهیه و تدوین و به روز رسانی آیین نامه ها، مقررات و دستورالعمل های مورد نیاز اداره امور دانشجویان و ارائه به مراجع ذیربط و نظارت بر اجرای مصوبات مربوط.
  . . . 
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵