شنبه 28 بهمن 1396 ساعت 11:59 - تعداد بازدید : 496 چاپ خبر
اخبار دانشگاه شصت و یکمین گردهمایي معاونين دانشجويي دانشگاهها و مراکز آموزش عالي کشور
اختتامیه شصت و یکمین گردهمایي معاونين دانشجويي دانشگاهها و مراکز آموزش عالي کشور در دانشگاه الزهرا(س) برگزار گرديد
اختتامیه شصت و یکمین گردهمایي معاونين دانشجويي دانشگاهها و مراکز آموزش عالي کشور در دانشگاه الزهرا(س) برگزار گرديد
 
شصت و یکمین گردهمایی معاونين دانشجويي دانشگاهها و مراکز آموزش عالي کشور که از صبح ۲۴ بهمن ماه ۹۶ در سالن اشراق دانشگاه الزهرا(س) با حضور وزيرعلوم تحقيقات و فنآوري، مسئولان و معاونين دانشجويي آغاز گرديد، بعدازظهر روز ۲۵ بهمن ماه به كار خود پايان داد. 
در این جلسه دکتر صدیقی، معاون وزیر و رييس سازمان امور دانشجويان ضمن تشکر از معاونين دانشجويي براي پذيرش و انجام مسئوليت خطير در اين حوزه و حضور پرشور در اين گردهمايي از رياست، معاون دانشجويي وهمکاران حوزه معاونت دانشجويي دانشگاه براي ميزباني مناسب و ايجاد شرايط مطلوب در برگزاري مراسم تقدير نمود. 
دکتر صدیقی از دبیران مناطق نیز براي مشارکت و همفکري مستمر با سازمان تشکر نموده و به اهميت نقش شوراهاي صنفي در دانشگاه و استفاده از ظرفيت فكري دانشجويان و مشاركت در چارچوب قوانين دانشگاه براي ارايه خدمات بهتر پرداخت.
دومین سخنران مراسم اختتامیه مهندس یزدان مهر، ریيس صندوق رفاه دانشجويان، بود که در خصوص ارزيابي دانشگاه ها از نظر فضاي خوابگاهي، سلف سرويس و ارايه تسهيلات از طرف صندوق و تقدير از دانشگاهاي برتر، برنامه ريزي براي سال آتي در زمينه ارائه وام شهريه به دانشجويان دانشگاه آزاد وغيرانتفاعي از طريق بانک، حضور نمايندگان صندوق رفاه در کميسيون هيات امنا به عنوان نماينده دائمي صندوق جهت طرح مسائل مربوطه، جذب اجاره بهاي خوابگاه و عودت به دانشگاه ها به عنوان سياست تشويقي و ايجاد ساز و کار براي تاثير گذاري مناسب تر در اين زمينه صحبت كرد.
سخنران سوم مراسم اختتامیه دکتر نوزری، مدیر کل اموردانشجویان داخل، بود. ايشان نيز در صحبت هاي خود به مباحثي نظير توجه به بين المللي سازي دانشگاه ها و جذب دانشجويان بين الملل در کشور،اهميت ارتباط مرکز مشاوره با دانشجويان و استفاده موثر از همياران در شناسايي و رفع مشكلات دانشجويان، توجه جدي به پيمايش سيماي دانشجويي در ارايه خدمات بهتر، ايجاد فضايي نشاط آور دردانشگاه ها و اهميت بيشتر به برگزاري برنامه هاي ورزشي و برپايي المپيادهاي دانشجويي، لزوم توجه به مسائل انضباطي دانشجويان و رفع مشكلات آنان واقدامات حمايتي از طريق كمسيون موارد خاص، ايجاد آمادگي براي مواجهه با بلاياي طبيعي و مديريت بحران و توجه به شوراي صنفي دانشجويان به عنوان بازوهاي فكري در چارچوب قوانين و مقررات داننشگاه را مطرح نمود. 
در پایان مراسم تابلوهای نقاشی که توسط دانشجویان رشته نقاشي دانشگاه الزهرا(س) ترسيم گرديده بود به عنوان هداياي يادبود به مدعوين تقديم گرديد. ضمنا در برگزاري اين گردهمايي که با تلاش و همت همکاران حوزه معاونت دانشجويي دانشگاه برپا شد ساير بخش هاي دانشگاه به ويژه حوزه معاونت اداري و مالي و روابط عمومي نيز نقش موثري داشتند.

منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر دانشجویان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

قابل توجه دانشجویان دختر دانشجویان متقاضی خوابگاه در سرای امید آینده برای ترم جدید
فهرست نهایی داوطلبان هفتمین دوره (مرحله دوم) شورای صنفی دانشجویان مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین
اسامی تایید صلاحیت های شورای صنفی
برگزاری انتخابات میان دوره ای شورای صنفی


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵