اخبار دانشگاه چهار شنبه 8 آذر 1396 ساعت 8:55

هزینه های بخش دانشجویی در واقع سرمایه گذاری است.

جلسه پرسش وپاسخ دانشجویی با حضور ریاست ومسولان دانشجویی مجتمع

      در جلسه ی پرسش وپاسخ دانشجویان مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین که با حضور ریاست مجتمع آقای دکتر حیدری،مسیولان بخش دانشجویی وتعدادی از دانشجویان در سالن کنفرانس مجتمع برگزار گردید،دکتر حیدری از روند رو به رشد رفاهیات در حوزه ی دانشجویی ابراز رضایت کردو گفت:تا رسیدن به ایدآل ها ی این بخش راه زیادی مانده است که امیدوارم با تلاش مسیولان هر چه سریعتر محقق گردد.ریاست مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین همچنین اضافه کرد:اعتباراتی که در بخش دانشجویی هرینه می شود در واقع سرمایه گذاری است و ما همه ی تلاش خود را برای اینکه دانشجویان فراغت از تحصیلی ساده وامن داشته باشند به کار خواهیم گرفت.در این بین دانشجویان سوالاتی درباره ی خوابگاه ها،تغذیه،تسهیلات دانشجویی و همچنین مسایل آموزشی مطرح کردند.

منبع:   تعداد بازدید : 34 نوشته شده توسط: مدیر دانشجویان

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره ما ...

 • معرفی مدیریت دانشجویی
  برای اینکه دانشجویان عزیز بتوانند به راحتی دوران تحصیلی خود را طی کنند ،نیاز به همکاری وهماهنگی زیادی در بین بخش های مختلف یک دانشگاه است.در این بین مدیریت دانشجویی وظیفه ی خود می داند از تمام تلاش کارشناسان این حوزه استفاده نماید تا مسیری ساده و روان برای دانش آموختگی دانشجویان فراهم اید.
  آنچه مدیریت دانشجویی ودر راس کارشناسان این حوزه انجام داده اند:
  1. مدیریت و ساماندهی امور دانشجویی بر اساس سیاستهای مصوب معاونت دانشجویی
  2. تهیه و تدوین و به روز رسانی آیین نامه ها، مقررات و دستورالعمل های مورد نیاز اداره امور دانشجویان و ارائه به مراجع ذیربط و نظارت بر اجرای مصوبات مربوط.
  . . . 
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵