اخبار دانشگاه دوشنبه 13 آذر 1396 ساعت 11:23

دست در دست هم دهیم به مهر

به مناسبت هفته ی وحدت وروز دانشجو

  به مناسبت هفته ی وحدت و روز دانشجو با حضور ریاست مجتمع دکتر حیدری ،معاون فرماندار شهرستان اسفراین جناب آقای پرویزی،رییس اداره تبلیغات اسلامی حجت الاسلام بداریه،مدیر فرهنگی جناب آقای انصاری فر،کارشناس فرهنگی جناب آقای میرزایی کارشناس دفتر نهاد حجت الاسلام امینی و مدیر دانشجویی مجتمع با دانشجویان مستقر در خوابگاه ساریگل دیدار و گفتگو شد.در این دیدار با اهدا گلدان از برخی دانشجویان اهل سنت وشیعه به نمایندگی قدردانی شد.دعوت به همدلی،یکی شدن و توجه بیشتر به اشتراکات برای رسیدن به قله های موفقیت حرف مشترک ریاست وهیات همراه بود.همچنین در این دیدار برخی دانشجویان به ابراز مسایل ومشکلات موجود پرداختند که دکتر حیدری دستور پیگری و رفع آن را صادر نمود.

منبع:   تعداد بازدید : 14 نوشته شده توسط: مدیر دانشجویان

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره ما ...

 • معرفی مدیریت دانشجویی
  برای اینکه دانشجویان عزیز بتوانند به راحتی دوران تحصیلی خود را طی کنند ،نیاز به همکاری وهماهنگی زیادی در بین بخش های مختلف یک دانشگاه است.در این بین مدیریت دانشجویی وظیفه ی خود می داند از تمام تلاش کارشناسان این حوزه استفاده نماید تا مسیری ساده و روان برای دانش آموختگی دانشجویان فراهم اید.
  آنچه مدیریت دانشجویی ودر راس کارشناسان این حوزه انجام داده اند:
  1. مدیریت و ساماندهی امور دانشجویی بر اساس سیاستهای مصوب معاونت دانشجویی
  2. تهیه و تدوین و به روز رسانی آیین نامه ها، مقررات و دستورالعمل های مورد نیاز اداره امور دانشجویان و ارائه به مراجع ذیربط و نظارت بر اجرای مصوبات مربوط.
  . . . 
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵