اخبار دانشگاه شنبه 5 اسفند 1396 ساعت 8:50

بازدید دکتر حیدری ریاست مجتمع از سلف سرویس

دکتر حیدری از سلف دانشجویی بازدید کرد.

تغذیه به عنوان یکی از مهمترین بخش هایی حوزه دانشجویی همیشه  مورد توجه ریاست مجتمع بوده ودر سال جاری با تجهیز نسبی آشپزخانه وخرید مواد غذایی با کیفیت خدمات قابل قبولی را ارایه کرده است.به این منظور دکتر حیدری ریاست محترم مجتمع با حضور در سلف واستفاده از غذای طبخ شده دانشجویی کیفیت غذای ارایه شده به دانشجویان را محک زد.با توجه به تغییرات خوبی که در وسایل وتجهیزات آشپزخانه صورت گرفته است وبرنامه هایی که مدیریت دانشجویی جهت تهیه سایر تجهیزات مورد نیاز آشپزخانه وسلف دارد ،امید می رود رضایت مندی دانشجویان به حداکثر ممکن برسد.این درحالی است که هم اکنون بیش از 50 درصد دانشجویان مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین از غذای روزانه ناهار استفاده می کنند.

                                                          

منبع:   تعداد بازدید : 321 نوشته شده توسط: مدیر دانشجویان

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره ما ...

 • معرفی مدیریت دانشجویی
  برای اینکه دانشجویان عزیز بتوانند به راحتی دوران تحصیلی خود را طی کنند ،نیاز به همکاری وهماهنگی زیادی در بین بخش های مختلف یک دانشگاه است.در این بین مدیریت دانشجویی وظیفه ی خود می داند از تمام تلاش کارشناسان این حوزه استفاده نماید تا مسیری ساده و روان برای دانش آموختگی دانشجویان فراهم اید.
  آنچه مدیریت دانشجویی ودر راس کارشناسان این حوزه انجام داده اند:
  1. مدیریت و ساماندهی امور دانشجویی بر اساس سیاستهای مصوب معاونت دانشجویی
  2. تهیه و تدوین و به روز رسانی آیین نامه ها، مقررات و دستورالعمل های مورد نیاز اداره امور دانشجویان و ارائه به مراجع ذیربط و نظارت بر اجرای مصوبات مربوط.
  . . . 
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵